LAWETA-KATOWICE.PL

LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Interesuje mnie transport samochodu na terenie kraju. Jak mogę dowiedzieć się więcej na temat Waszej oferty?

Nasi pracownicy są zawsze do Twojej dyspozycji, dlatego wystarczy, że wykonasz jeden telefon do naszej firmy. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami obsługujący Cię pracownik przedstawi Ci w skrócie szczegóły naszej oferty. Dodatkowo, gdy wyrazisz chęć skorzystania z naszej pomocy zaproponuje Ci on spotkanie, na którym dowiesz się jeszcze więcej informacji na temat transportu pojazdów. Zachęcamy także do poczytania o tym na naszej stronie internetowej.

W moim aucie zabrakło paliwa. Czy możecie dowieźć mi konkretne paliwo w dowolne miejsce?

Oczywiście, że tak. Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo i sprawność Twojego pojazdu. Z tego powodu dostarczymy Ci paliwo w konkretne miejsce w okolicy. Zawsze działamy prężnie, dlatego szybko docieramy pod wskazany adres. Po otrzymaniu zgłoszenia jeden z naszych pracowników kieruje się na stację benzynową, gdzie pobiera do karnista odpowiednie paliwo, a następnie wyrusza do miejsca, a którym się znajdujesz Ty i Twój samochód. Nasz fachowiec pomaga uzupełnić paliwo w pustym baku.

Gdzie odholujecie mój uszkodzony w wypadku samochód?

Tak naprawdę to Ty sam zdecydujesz, gdzie ostawimy Twoje auto. Dla nas miejsce nie ma znaczenia, dlatego może to być zarówno warsztat jak i Twój dom czy inna dowolna lokalizacja. Jeśli nie masz pomysłu możemy zaoferować Ci odholowanie auta do zaprzyjaźnionego z naszą firmą warsztatu mechanicznego.

Podczas jazdy samochodem pękła opona. Co powinienem zrobić w tej sytuacji?

Przede wszystkim w miarę możliwości zjedź na pobocze lub w bezpieczne miejsce. Zabezpiecz także samochód i ustaw znaki ostrzegawcze zabezpieczające innych uczestników ruchu drogowego. Następnie skontaktuj się z nami, a wyślemy na miejsce fachowca, który zajmie się wymianą uszkodzonego koła. Po zakończeniu prac będziesz mógł ruszyć w dalszą drogę.

Jak mogę zlecić Waszej firmie transport samochodu z zagranicy?

Wystarczy jeden telefon lub wizyta w naszej firmie. Po przekazaniu nam niezbędnych informacji o miejscu, trasie czy czasie transportu możemy przejść do podpisania umowy. Taka umowa zawiera wszystkie szczegóły zlecenia, których my jako profesjonaliści przestrzegamy na każdym etapie współpracy.

Ile zapłacę za zamówienie lawety na miejsce wypadku i odholowanie samochodu do warsztatu?

Cennik naszych usług dostępny jest na naszej stronie, ale dokładny koszt zamówienia lawety i odholowania pojazdu do wybranego warsztatu jest wyliczany indywidualnie. Wynika to z faktu, iż w grę wchodzą różne czynniki wpływające na cenę. Jest to odległość miejsca wypadku od naszej firmy, odległość warsztatu czy też dodatkowe usługi zamówione przez klienta. Nasze ceny są jednak zawsze atrakcyjne i konkurencyjne.

Auto stanęło na środku drogi, a ja nie wiem co jest przyczyną. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zatrudnia najlepszych fachowców. Dlatego też wysłani na miejsce specjaliści sprawnie i szybko zdiagnozują przyczyny i rodzaj awarii. Dodatkowo po przeanalizowaniu szczegółów przejdą oni szybko do usuwania usterki. W sytuacji, gdy niezbędne okaże się odholowanie pojazdu do warsztatu nasi pracownicy zajmą się załadowaniem samochodu na lawetę.

Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd na miejsce wypadku lawety?

Po otrzymaniu zgłoszenia o zaistniałym wypadku czy też chęci zamówienia przez kierowcę lawety przystępujemy do działania jak najszybciej to możliwe. Czas przyjazdu na miejsce lawety zależny jest jednak od wielu czynników takich jak pora dnia, natężenie ruchu drogowego czy też odległość wypadku od naszej firmy i dostępność naszych pracowników. Zawsze staramy się jednak dojechać na miejsce w ciągu maksymalnie pół godziny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 0

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY