LAWETA-KATOWICE.PL

LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W KATOWICACH

Każdego dnia na drogach krajowych i lokalnych dochodzi do wypadków samochodowych. W efekcie wiele pojazdów nie nadaje się do dalszej jazdy, a niezbędne okazuje się odholowanie uszkodzonego samochodu do warsztatu mechanicznego lub w inne bezpieczne miejsce. Również liczne usterki i awarie samochodowe mogą nierzadko doprowadzić do pojawienia się problemu z dalszym użytkowaniem pojazdu na drodze. W takiej sytuacji również niezbędne jest odstawienie uszkodzonego samochodu w konkretne miejsce. Nasza firma niesie w tym zakresie ogromną pomoc oferując usługi lawetą w Katowicach. Każdego dnia holujemy samochody, które z różnych przyczyn odmówiły swoim właścicielom posłuszeństwa.

 

Na czym polega usługa holowania pojazdów?

 

 

 

 

skontaktuj się »

Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można holowanie samochodów. Jest to usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż jak wiadomo na drogach codziennie dochodzi do różnych wypadków i awarii. Nasza firma nastawiona jest na niesienie skutecznej i szybkiej pomocy, dlatego w każde miejsce dojeżdżamy zawsze w najkrótszym czasie. Do wyruszenia w drogę jest nam potrzebne tylko jedno: otrzymanie zgłoszenia od kierowcy. Po wykonaniu do nas telefonu i nawiązaniu kontaktu z jednym z naszych pracowników właściciel pojazdu jest zmuszony jedynie do przekazania nam miejsca i rodzaju usterki. Resztą zajmujemy się my. Po przeanalizowaniu wszystkich szczegółów wysyłamy na miejsce konkretnych fachowców. W sytuacji, gdy odholowanie pojazdu jest niezbędne na miejsce wysyłamy pracowników wraz z lawetą. Dzięki temu, że lawetowanie w Katowicach to dla nas codzienność takie czynności wykonujemy bardzo sprawnie i szybko.

 

 

W jakie miejsca odholowujemy auta?

 

 

Laweta Katowice to firma przyjazna i gwarantująca najwyższą jakość usług. Dlatego też miejsce, do którego mamy odholować auto może być tak naprawdę dowolne. To klienci naszej firmy decydują samodzielnie, gdzie mamy odstawić uszkodzony pojazd. Oczywiście ze swoje strony także służymy pomocą oferując niezdecydowanym kierowcom zaprzyjaźniony warsztat mechaniczny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 2

Holowanie uszkodzonych pojazdów

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY