LAWETA-KATOWICE.PL

LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Katowic

Jedną z usług jakie mamy przyjemność oferować swoim klientom jest usługa transportu pojazdów. Oczywiście na co dzień świadczymy usługi lawetą w Katowicach jednak chcąc zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów z całej okolicy służymy także pomocą w zakresie transportowania pojazdów na terenie kraju jak i zagranicą. Duże doświadczenie w tym temacie pozwala nam oferować wysoką jakość usług oraz gwarantować bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie współpracy.

 

Transport pojazdów – jak taka usługa wygląda w rzeczywistości?

 

Usługa transportu pojazdów w kraju i zagranicą polega na zleceniu naszej firmie przewiezienia jednego lub kilku samochodów z jednego miejsca na drugie. Mogą to być na przykład dwa oddalone dowolnie od siebie miasta w Polsce czy też transport samochodu z kraju zagranicznego lub odwrotnie.

 

 

skontaktuj się »

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też do każdego transportu przygotowujemy się rzetelnie i dokładnie. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pojazdom na czas transportu, dlatego w swojej firmie zatrudniamy samych doświadczonych w tym temacie fachowców jak też sięgamy po sprawdzony sprzęt i narzędzia. Świadcząc usługę lawetą na terenie Katowic zdążyliśmy zapoznać się z topografią całego regionu, a wielu naszych pracowników doskonale zna także tereny i drogi zagranicznych krajów. Z tego powodu każdy wykonywany przez nas transport pojazdów jest bezpieczny, skuteczny i przebiega niezwykle sprawnie.

 

 

Jak można zlecić nam transport auta?

 

 

Aby nawiązać kontakt z naszą firmą w celu zlecenia nam przetransportowania pojazdu z jednego miejsca na drugie wystarczy po prostu wykonać jeden telefon do naszej placówki. Po otrzymaniu zgłoszenia umawiamy się z klientem na spotkanie, podczas którego dochodzi do podpisania umowy zawierającej wszelkie szczegóły zlecenia. Czas, miejsce, a także lokalizacja dowiezienia pojazdu – to wszystko zawiera umowa, na której podstawie przystępujemy do działania. Laweta Katowice – to firma otwarta na współpracę z klientami pragnącymi bezpiecznie przetransportować własny pojazd.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 6

dostępność 24h / 7 - w konkurencyjnych cenach!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY