LAWETA-KATOWICE.PL

LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

Auto zostało poważnie uszkodzone w wypadku – co dalej? praktyczne porady

Wypadki samochodowe zdarzają się każdego dnia na terenie całego kraju. Również w regionie Katowic nie brakuje takich sytuacji, dlatego też firma świadcząca usługi lawetą w Katowicach i okolicy ma zazwyczaj ręce pełne roboty. Jest to jednak wielki plus, że nad bezpieczeństwem i komfortem kierowców czuwają tacy specjaliści. W chwili wypadku kierowcy czy pasażerowie pojazdów są bowiem dość często zestresowani, zdezorientowani i przerażeni. Niestety, ale samochody dość często nie nadają się do dalszej jazdy. Stąd też bardzo często pojawia się także pytanie: co dalej? Poniżej postarano się zatem na nie odpowiedzieć.

 

Co zrobić, gdy auto nie nadaje się do poruszania po drodze?

 

Samochody, które zostały uszkodzone w wyniku kolizji i wypadku i nie nadają się do dalszego użytkowania na drodze muszą zostać odstawione w bezpieczne miejsce. Ale jak tego dokonać, gdy samochód nie może o własnych siłach odjechać z miejsca zdarzenia? I tutaj właśnie nieocenioną pomocą okazują się być firmy oferujące pomoc drogową. Konkretnie chodzi o takie firmy, które posiadają wśród swoich usług opcje lawetowania. Na miejsce wypadku należy zatem wezwać specjalistów, którzy przyjadą wraz z profesjonalną lawetę i osprzętem.

 

Jak skorzystać z pomocy firmy lawetującej?

 

 

czytaj więcej »

Drobna usterka dotknęła samochód jak skorzystać z usługi drobnej naprawy?

Co raz więcej firm takich jak Lawet Katowice zwraca uwagę na komfort i bezpieczeństwo kierowców. Dla co raz większej liczby firm niosącej pomoc drogową duże znaczenie zaczyna mieć także zadowolenie i wygoda klientów. Z tego też powodu od pewnego czasu można zauważyć pojawienie się pewnej usługi, a mianowicie wykonywania drobnych napraw na drodze. Usługa ta nie byłaby może niczym niezwykłym, gdyby nie to, że wszelkie czynności naprawcze wykonywane są wprost na drodze. Oznacza to, że samochód jest poddawany naprawie na miejscu zdarzenia, a po zakończeniu prac może bezpiecznie odjechać w dalszą drogę.

 

Jak nawiązać współpracę z firmą w zakresie wykonania drobnej naprawy na drodze?

 

Zgłoszenie firmie chęci skorzystania z drobnej naprawy na drodze nie jest niczym trudnym. Tak naprawdę wystarczy już jeden telefon by móc zlecić specjalistom wykonanie konkretnej naprawy w miejscu zdarzenia. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia od kierowcy firma świadcząca usługi lawetą w Katowicach wysyła na miejsce jednego lub kilku ze swoich pracowników. Po dotarciu na miejsce przystępują oni do pracy w celu szybkiego wyeliminowania awarii. Ważnym aspektem jest tutaj właściwa diagnoza, dlatego też przed przystąpieniem do działania fachowcy dokonują analizy problemu. Pozwala to dopasować właściwe rozwiązania i zastosować skuteczne środki.

 

 

czytaj więcej »

Auto nie chce odpalić co należy wiedzieć na ten temat i co zrobić w takiej sytuacji?

Problemy z uruchomieniem pojazdu spotykane są dość często przez kierowców posiadających przeróżne modele samochodów. Zarówno starsze jak i młodsze auta mogą odmówić posłuszeństwa, a dzieje się tak szczególnie w okresie zimowym. Niskie temperatury, mroźna aura i niekorzystne warunki doprowadzić mogą do rozładowania się akumulatora co w efekcie daje problem z odpaleniem samochodu. Jednak warto dodać, że nie jest to jedyna przyczyna braku zapłonu w samochodzie. Tak naprawdę powodów takiej sytuacji może być wiele, dlatego ładowanie akumulatora niewiele może pomóc. Co zatem zrobić, gdy auto nie chce odpalić? O tym poniżej.

 

Profesjonalna pomoc jest nieoceniona – czyli parę słów o awaryjnym uruchamianiu pojazdów

 

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 8

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY