LAWETA-KATOWICE.PL

LAWETA KATOWICE I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
510 519 858

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Dlaczego nasza firma może być mianowana jedną z najlepszych w całym rejonie Katowic? Otóż na swoim koncie posiadamy dużą wiedzę, ogromne doświadczenie, a także znajomość budowy samochodów. W swojej firmie zatrudniamy samych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wiele lat spędzonych w tej branży dostarczyło nam niezbędnej wiedzy, którą przekładamy na swoją codzienną pracę. Każdego dnia świadczymy usługi lawetą w Katowicach, ale nasza oferta nie ogranicza się jedynie do holowania pojazdów. Ze względu na chęć zaspokojenia potrzeb wszystkich kierowców stworzyliśmy bardzo rozbudowaną ofertę czynności związanych z pomocą drogową.

 

Jak skorzystać z naszych usług?

 

Chcąc podjąć współpracę z naszą firmą wystarczy jedynie zadzwonić i przekazać naszemu pracownikowi niezbędne szczegóły zlecenia.

 

 

skontaktuj się »

Każda sytuacja jest inna, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest zawsze zapewnienie właścicielom pojazdów jak też samym autom bezpieczeństwa i komfortu.

 

 

Co oferujemy? Jakie zalety posiada nasza firma?

 

 

Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego klienci znaleźć mogą w niej niemalże wszystkie pozycje związane z pomocą drogową. Oprócz lawetowania na terenie Katowic służymy także pomocą w przypadku pojawienia się usterek i awarii samochodowych, a także dowozimy paliwo czy też wykonujemy drobne naprawy wprost na drodze. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim klientom bezpieczeństwa i zadowolenia, dlatego stawiamy zawsze na skuteczność i szybkość działania, a także najwyższą jakość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 2

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Bez wątpienia do najważniejszych zalet naszej firmy zaliczyć można:

  • duże doświadczenie i wiedzę
  • profesjonalną ekipę składającą się z najlepszych fachowców
  • szybkość pracy
  • profesjonalne podejście do każdego zlecenia
  • wysoką skuteczność pracy
  • szeroką ofertę usług

 

Świadcząc od lat usługi lawetą w Katowicach zdążyliśmy poznać nie tylko tajniki tej branży, ale także topografię miasta, dlatego do każdego zakątka i miejsca docieramy zawsze szybko i bez problemu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY